1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle

1.042 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle

1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle

İstanbul’da öğrenci olarak bulunan Kezban ve Mahmut birbirlerini seven iki avanak ve komik sevgilidir. Kezban ve Mahmut’un aralarında yıllardır süregelen güzel bir ilişki vardır. Fakat Kezban’ın büyük ağabeyi her zaman bu ilişkiye karşı koymuş ve Mahmut’u tehdit etmiştir. Mahmut bu durumdan sıkılır ve Kezban’ı kaçırmaya karar verir. Emrah bu durumdan en yakın arkadaşı Emrah’ada bahseder. Emrah’ta aynı durumda olduğunu söyler ve Mahmut, Kezban, Emrah ve Emrah’ın sevgilisi, Emrahların Mersinde’ki yazlığına doğru yollara düşerler. Mersin’de günler çok güzel ilerlerken Kezban ve Emrah’ın sevgilisi kaçırılır. İşaretleri takip eden Mahmut ve Emrah kendilerini Adana’da bulurlar. Adana’da geniş çaplı aramalara başlayan Mahmut ve Emrah onlara yardım için gelen Serkan ile birlikte büyük maceralara giriş yaparlar.
filmin adı “1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında izle (yada) 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile 1 Kezban 1 Mahmut Adana Yollarında yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.1/10

Yönetmen: Cenk Çelik

Oyuncular: Sinan Bengier , Ercan Zincir , Esin Yıldız , Öner Ateş , Yunus Emre Tekin

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?