Ali Baba ve 7 Cüceler izle

1.247 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ali Baba ve 7 Cüceler izle

Ali Baba ve 7 Cüceler izle

Bahçe’de dekor olarak bulundurulması için bahçe cüceleri yapan ve onları satan Ali Şenay ve İlber hayatlarında’ki tek sahip oldukları Şenay Cüccaciyenin kapanmasından ürkmektedirler. İşlerini yoluna koymak isteyen Ali Şenay yanına elemanı İlber’i alarak birlikte Sofya’da bir fuara katılırlar. Katıldıkları fuar’da işlerin yolunda gitmemesi Ali Şenay’ı ve İlber’i çok kötü kalpli zengin bir mafya olan Mançov ile karşı karşıya bırakır. Mançov ise insanlara zulüm etmeyi seven psikopat bir adamdır. Ali Şenay ve İlber gibi topladığı adamları survivor tipinde bir hayatta kalma yarışına sokan Mançov yakaladıklarını tek tek öldürmenin peşindedir. Ali Şenay ve İlber ise hayatta kalmak için ellerinden geleni yapacaklardır.
filmin adı “Ali Baba ve 7 Cüceler” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Ali Baba ve 7 Cüceler izle (yada) Ali Baba ve 7 Cüceler Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Ali Baba ve 7 Cüceler yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.2/10

Yönetmen: Cem Yılmaz

Oyuncular: Cem Yılmaz , Irina Ivkina , Çetin Altay , Zafer Algöz , Fevzi Gökçe

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?