Ali’nin Sekiz Günü izle 2009 yerli tek parça full hd

4.135 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ali’nin Sekiz Günü izle 2009 yerli tek parça full hd

Ali’nin Sekiz Günü izle

Mahallenin kimsesiz, sessiz sakin delikanlısı Ali, oturduğu mahalleye yeni taşınan kadına gönlünü kaptırıverir. Kadının ismi Zeynep’tir. Ali, bu kadına o kadar çok aşıktır’ki sessizliğini bile bozacak içindeki deliliği bile çıkaracak kadar… Zeynep ise Ali’nin bu aşkına karşılık bir şey söylemez hatta Ali’ye aşık olduğu adamı bile anlatır. Zeynep’in aşık olduğu adam Mehmettir. Mehmet bir türkü barın sahibidir. Zeynep’ide eline bir saz alarak istediği şarkıyı çalarak kazanmıştır. Zeynep’e sahip olduktan sonra ortalıktan kaybolan Mehmet arada bir tekrar gelip Zeynep’e sahip olur tekrar kaybolur. Bu durumdan artık sıkılan fakat aşkından bir şey söyleyemeyen Zeynep içine atmaktan şiddetli hastalıklar geçirir. Bu durumu gören Ali, paranoyaklık derecesinde aşık olduğu Zeynep’i takip etmeye başlar. Yine bir gün Zeynep’i takip etmeye başlayan Ali, gecenin ilerleyen saatlerinde Zeynep’in, Mehmet’den dayak yediğini görür. Dayanamaz ve Mehmet’in üzerine saldırır onu büyük hırs ile döver fakat, Zeynep, Ali’ye, Mehmet’e vurmaması gerektiğini söyleyince onu çok seviyorum kelimesini kullanınca Ali kendini bırakır ve Mehmet, Aliyi döver. Ali’nin bu dramatik yaşantısında mahallenin kabadayısı, Kemal’de, Ali’nin akıl hocalığını yapıyorum ayağına Aliyi soyup soğana çevirir. Ali’nin mal varlığından bahsedersek Ali’nin kendi evi ve bakkal dükkanı bulunmaktadır. Ali’nin bir çok insan tarafından mal varlığı yüzünden rehavet görmesi üzerine Ali insanları çözecektir.
Bu filmin adı “Ali’nin Sekiz Günü” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Ali’nin Sekiz Günü izle (yada) Ali’nin Sekiz Günü Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Ali’nin Sekiz Günü yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2008 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.2/10

Yönetmen: Cemal Şan

Oyuncular: Uğur Polat , Ufuk Bayraktar , Begüm Birgören , Serdar Orçin , Aslı Altaylar

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?