Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle 2013 yerli tek parça full hd

2.372 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle 2013 yerli tek parça full hd

Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle

Behzat Ç, bir çok olay’da psikolojisi bozuk ekibiyle tehlikeli işlere kalkıştığı için görevden alınmıştır. Behzat’ın yokluğunda cinayet büronun başına Himmet adında başarılı bir baş komiser atanmıştır. İç işleri başkanının feci bir şekilde katledilmesi, ortalıkta büyük karışıklıklara yol açmıştır. Himmet’de bu durumu kendi lehine kullanacağını düşünür. Ekibini terör ile mücadele ekibine yardım etmesini emreden Himmet başına gelecek büyük tehlikelerden habersizdir. İç İşleri bakanının, yaptığı son işleri inceleyen Himmet, son işlerinin Cinayet Büro ekibinden Hakkı ve alman konsolosluğunda görevli Hans adında adamın cinayeti üzerinde çalışmaktadır. Bakkal ve Alman’ın ölümleri, Himmet’i pek ilgilendirmez. Bu durumu gören emniyet müdürü Behzat’ı tekrar göreve çağırır. Behzat ise bu görevleri pek kabul etme taraftarı değildir.
Bu filmin adı “Behzat Ç. Ankara Yanıyor” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Behzat Ç. Ankara Yanıyor izle (yada) Behzat Ç. Ankara Yanıyor Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Behzat Ç. Ankara Yanıyor yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Macera Filmleri, Polisiye Filmleri, Suç Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2013 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.7/10

Yönetmen: Serdar Akar

Oyuncular: Nejat İşler , Erdal Beşikçioğlu , Aslı Tandoğan , Rıza Kocaoğlu , Serenay Sarıkaya

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?