Ben Kimim? – Who Am I Türkçe Dublaj izle

753 views
FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Ben Kimim? – Who Am I Türkçe Dublaj izle

Ben Kimim? – Who Am I izle

Benjamin toplum tarafından unutulmuş ailesini küçük yaşta kaybetmiş psikolojik sorunların içinde boğulmakta olan yazılım dillerini bilen bir gençtir. Benjamin okul yıllarında bile çok sıkıcı olmasından dolayı onunla uğraşılmamasını bile kafasına takmaktadır. Çok sakin bir yapıya sahip olan ve küçüklükten süre gelen korkularıyla baş etmeye çalışan Benjamin aşık olduğu kız Marie’ye bir gün kuryelik yaptığı pizzacının siparişini götürür. Marie ile konuşmaya başlayan Benjamin üniversite notlarını keşke birisi çalsın dediğini duyduğu Marie ile bir şansının olması için üniversite’ye gizlice girerek sistemi kırar tam soruları alacakken güvenlik tarafından yakalanır. Benjamin 48 saat boyunca kamu hizmeti cezası alır ve varlığından haberdar olmadığı şehri temizlemek ile ilgilenen Benjamin, Max adında tamamen kendisiyle ters bir karakter olan Max ile tanışır. Max, Benjamin’in tersine yakışıklı, öz güvenli ve korkusuzdur. Max ile arkadaş olan Benjamin, Max ile birlikte bir partide buluşur ve orada Max’in arkadaşları olan Stephan ve Paul ile tanışır. Max, Stephan ve Paul, Benjamin’in yazılıma olan yeteneğini görürler ve birlikte hacker grubu oluştururlar. Kendilerine Sayep yani Sizinle Alay Eden Palyaçolar ismini koyarlar. Birlikte bir çok sistemi çökerten arkadaş grubu bir anda bütün dikkatleri üstlerine çekerler ve bu durum onlar için büyük bir sorun olur. Çünkü peşlerinde Federal ajanlar ve İstihbaratçıların aksine Rus mafyalar ve bir çok bilgisayar korsanı Sayep grubunu yakalamak için harekete geçer. Benjamin ise bu durumdan kurtulmak için çocukluktan beri aklını kurcalayan soruların cevabını kendi kafasında bulacaktır ve bu Benjamin için çıkış yolunun kapalı kapısının anahtarı olacaktır… HİÇBİR SİSTEM GÜVENLİ DEĞİLDİR!
Bu filmin adı “Who Am I” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Ben Kimim izle (yada) Ben Kimim Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Ben Kimim? – Who Am I Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2014 Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2014 - Almanya

IMDB Puanı: 8.4/10

Yönetmen: Baran Bo Odar

Oyuncular: Tom Schilling, Elyas M'Barek, Trine Dyrholm, Hannah Herzsprung, Wotan Wilke Möhring

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
BENZER FILMLER
Dabbe 3 izle
125 views izlenme
Barda izle
281 views izlenme
Eşkıya izle
232 views izlenme
Üç Harfliler 2 izle
243 views izlenme
Üç Harfliler 1 izle
153 views izlenme
Sadece Sen izle
176 views izlenme
Su ve Ateş izle
219 views izlenme
Siccin 1 izle
249 views izlenme
Eyyvah Eyvah 3
133 views izlenme
Unutursam Fısılda izle
308 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?