Bezm-i Ezel izle 2017 yerli tek parça full hd

7.023 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bezm-i Ezel izle 2017 yerli tek parça full hd

Bezm-i Ezel izle

Din ayrılıkları olan Yasemin ve Mustafa iki ayrı dine mensup sevgililerdir. Yasemin Hristiyan, Mustafa ise Müslümandır. Ailelerinden ve insanların düşüncelerinden uzakta yaşayan Yasemin ve Mustafa, bir gün din yüzünden ayrılığa düşerler. Yasemin kötü kabuslara görmeye başlamıştır. Önce kendi dininin din adamına, papazına danışan Yasemin aradığı derdine deva bulamamıştır. Mustafa yasemine kendi dininden bir hocayı tavsiye eder. Fakat Yasemin karşı olduğu için kabul etmez. Yasemin kabusların artması üzerine bir gün evde tek başınayken, birde anlamsız sesler duyar ve olaylar görür. Yasemin istemeye istemeye’de olsa Mustafa’nın teklifini kabul etmek zorunda kalır. Hoca’ya giden Yasemin ve Mustafa, hocaya durumu izah ederler. Hoca büyük uğraşlar sonucu Yasemine bir cin kabilesinin musallat olduğunu söyler. Tek kurtuluşun Yaseminin doğduğu yere gidip ordaki gizemi çözmesidir. Mustafa ve Yasemin yola çıkarlar fakat yolculuk o kadar kolay olmayacaktır.
Bu filmin adı “Bezm-i Ezel” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Bezm-i Ezel izle (yada) Bezm-i Ezel Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Bezm-i Ezel yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: Belli Değil

Yönetmen: Aykut Can Demirel

Oyuncular: Ebru Eker , Berkan Tutu , Buğra Han Kirişoğlu , Hakan Tutu , Hüseyin Başlı

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?