Bir Nefes Yeter izle

2.066 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bir Nefes Yeter izle

Bir Nefes Yeter izle

İlk başlar’da ormanlık bir alanlar’da tek başına yaşamakta olan gizemli erkek evine eskiden tanıdığı ve zamanında hoşlandığı güzel bir kızın gelmesiyle yalnızlığı bir süre son bulur. Kızın, erkekten seninle bir hafta yaşayabilir miyim? isteği erkeği kabul etmeye iter. Birlikte yaşamaya başlayan gençler birbirlerine kısa zamanda güzel duygular beslemeye başlarlar. Ta’ki kızın hastalığı ortaya çıkana ve evde bayılıp kalıncaya dek. Genç erkek, kızı kucaklar ve hemen hastahaneye götürür. Bana net bir şeyler söyleyin diye haykıran erkeğimiz yine bir cevap alamaz üzüntüsü ile beklemekten başka çaresi kalmamıştır. Kurtuluşu zor görülen bir tedavinin altına yatan kızımız, erkeğin ona yardımcı olmak istemesiyle kendinde moral bulacaktır. Fakat erkek o kadar gergin ve sinirli bir adamdır’ki bir gün, kızın yanına giderken büyük bir kaza yapacaktır.
filmin adı “Bir Nefes Yeter” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Bir Nefes Yeter izle (yada) Bir Nefes Yeter Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Bir Nefes Yeter yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: Oylama Yapılmadı.

Yönetmen: Asuman Erdoğan

Oyuncular: Seçkin Özdemir , Tuvana Türkay

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?