Bizans Oyunları izle

1.266 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Bizans Oyunları izle

Bizans Oyunları izle

Hala tarih kitaplarında hakkında bilgi sahibi olmamız gerektiğini savunan tarihçilerin çok sevdiği bir topluluk olan Maya topluluğu zamanın en verimli toprakları olarak kabul edilen Fırat ve Dicle nehirleri arasından taşınıp Bizans ve Osmanlı devletinin tam ortasına yerleşirler. Türkler ile kısa süre içerisinde sıkı dost olan mayalar sadece dost olmak ile kalmaz, Türklerin gelenek ve göreneklerini’de kendilerine benimseyerek onlar gibi davranmaya başlarlar. Bu durumun farkında olan kahpe Bizans kralı Klitor’un, Türkleri ve Mayaları sevmesi kraliçe Klitorya’nın sinirlerini bozar. Ortalığı karıştırmak için kral Klitor’u öldüren ve tahtına oturan Klitorya ilk iş olarak’ta Mayaların kadınlarını ortadan kaldırırlar. Maya erkekleri ise kılıçlarını ellerine alarak büyük bir arayış içine girerler. Yakışıklı dizi oyuncusu Tolgahan Sayışman ve güzelleri güzeli Tuvana Türkay bu filmde baş rolü paylaşmaktadırlar. Maya halkının lideri olarak göreceğimiz Maya beyi Magosa yani kurtlar vadisi filminden kalbimizi çalan Memati gerçek ismiyle Gürkan Uygun’da bu film’de yer almaktadır. Ünlü komedyenler Ünal Yeter ve Gonca Vuslateri’de bu film’de rol alan ender yeteneklerdir.
filmin adı “Bizans Oyunları” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Bizans Oyunları izle (yada) Bizans Oyunları Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Bizans Oyunları yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.5/10

Yönetmen: Gani Müjde

Oyuncular: Tolgahan Sayışman , Tuvana Türkay , Gürkan Uygun , Ünal Yeter , Gonca Vuslateri

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?