Çalgı Çengi İkimiz izle 2017 yerli tek parça full hd

2.710 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Çalgı Çengi İkimiz izle 2017 yerli tek parça full hd

Çalgı Çengi İkimiz izle

Gürkan ve Salih, yıllarca ezilmiş kimse tarafından ciddiye alınmayan iki kuzendir. Mafyaya girmek için çok uğraşan Gürkan ve Salih girmişlerdir fakat mafya ile içli dışlı olmaktan sıkılmışlardır. Mafyaların her düğünün’de türkü söyleyip çalgılarını öttüren, Gürkan ve Salih artık mafya’dan ayrılıp kendi yollarını çizmek istemektedirler. Fakat bu olay istedikleri kadar kolay olmaz. Şarkı ve Müzik sayesinde mafyaya dahil olan Gürkan ve Salih’i hiç yapmayacakları bir iş beklemektedir. İş’i veren mafyaların babasıdır. İş ise; Sahneye çıkacakları bir düğün’de nikah memurunu kaçırıp, mafya babasına götürmektir. Her işi eline yüzüne bulaşan Gürkan ve Salih bu iş’ten başarılı çıkamazlarsa istekleri yerine gelmeyecektir. İşler Güçler, Kardeş Payı gibi bir çok sinema filminde’de rol almış yakışıklı usta oyuncu Ahmet Kural bu film’de Gürkan karakterini başarıyla canlandırmaktadır. Ahmet Kural’ın ikizi gibi olan Murat Cemcir ise Ahmet Kural gibi İşler Güçler, Kardeş Payı ve benzeri bir çok film’dede Ahmet Kural ile birlikte rol almıştır. Başarılı oyuncu Murat Cemcir bu film’de Salih’i canlandırmaktadır. Yıllarını sinema sektörüne adamış saçlarını film çekerken dökmüş usta oyuncu Rasim Öztekin bu film’de Gürkan ve Salih’in kaçıracakları Nikah memuru rolünü üstlenmektedir. Birçok proje’de (İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek film serileri ve bir çok dizi ve film’de) Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin’i filmin’de oynatmış başarılı Yönetmen Selçuk Aydemir tekrar’dan filmin yönetmenliğini üstlenmektedir.
(NOT; İZLEYECEĞİNİZ FİLM ÇALGI ÇENGİ İKİMİZ FİLMİ TURUNCU BAŞLIK ALTINDA’Kİ PLAYERLARIMIZ SANSÜRLÜ, DİĞER NORMAL BAŞLIK ALTINDAKİ PLAYERLARIMIZ İSE SANSÜRSÜZDÜR).
Bu filmin adı “Çalgı Çengi İkimiz” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Çalgı Çengi İkimiz izle (yada) Çalgı Çengi İkimiz Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Çalgı Çengi İkimiz yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.5/10

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Barış Yıldız , Tuna Orhan

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?