Cenaze İşleri izle

1.336 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Cenaze İşleri izle

Cenaze İşleri izle

Eskişehir Odunpazar Belediyesinde cenaze işleriyle görevli olan Orhan, kimsesi olmadan gömülen ölülerden’de sorumludur. Yıllardır sevgilisi olduğu Serpil ile evlenmek isteyen fakat maddi sorunlardan evlenemeyen Orhan çok büyük hayal kırıklıklarına uğramıştır. Bir gün yine iş yerindeyken çocukluk arkadaşı Rafet’den bir mesaj alır. Rafet elinde ölü bir adam olduğunu ve adamı kimsesizler mezarlığına gömmeleri gerektiğini söyler. İlk başlarda Orhan bu sorumluluğu kabul etmese’de daha sonra Rafet’den alabileceği para ile Serpil ile evlenebileceği düşüncesi aklını çeler. İşi kabul eden Orhan, Rafet ile birlikte gece yarısı ölüyü gömmeye götürürler. Fakat aslında gömmeye çalıştıkları adam ölü değildir…
filmin adı “Cenaze İşleri” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Cenaze İşleri izle (yada) Cenaze İşleri Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Cenaze İşleri yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.4/10

Yönetmen: Korhan Uğur

Oyuncular: Melih Selçuk , Cemre Melis Çınar , Barış Kıralioğlu , Bedia Ener , Halil Kumova

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?