Dabbe 6 izle

1.461 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dabbe 6 izle

Dabbe 6 izle

Doktorluk yapan ve mesleğine gönül vermiş Zeren ve kız kardeşi Ayla annelerini bir gece anlamsızca ve ortada bir neden yokken ölmesine büyük şaşkınlık ile karşılık verirler. Ayla annesinin öldüğü gün yanındadır ve annesini siyan yüzlü devasa yaratıkların hızlı bir şekilde öldürdüklerini söyler. Bu durumu araştırmalar sonucu beyin kanamasıyla ölen annesinin araştırmalarını yapan uzmanlar fark ederler ve Aylayı kontrol altına alırlar. Ayla ise her gün farklı bir kişiliğe bürünür ve olmadığı birisi gibi davranmaya başlar. Ayla ise annesini öldürenlerin Dünyanın en tehlikeli Cin kabilesi Cuhenna Kabilesinden olduklarını öğrenir. Cuhenna kabilesi ise her gün Aylayı farklı bir boyuta götürerek annesini neden ve ne sebeple öldürdüklerini gösterirler.
filmin adı “Dabbe 6” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Dabbe 6 izle (yada) Dabbe 6 Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Dabbe 6 yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Korku Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.5/10

Yönetmen: Hasan Karacadağ

Oyuncular: Sema Şimşek , Murat Seviş , Aybike Turan , Nilay Gök , Fehmi Karaarslan

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?