Dokuzuncu Bölge – Yasak Bölge 9 Türkçe Dublaj Full HD izle

FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dokuzuncu Bölge – Yasak Bölge 9 Türkçe Dublaj Full HD izle

Dokuzuncu Bölge – Yasak Bölge 9 izle

Bundan tam 30 yıl önce uzaylı yaratıklar, insan ırkı ile iletişim haline geçerler. İnsan ırkı ise uzaylılardan ya çok büyük saldırı geleceğini ya’da çok büyük teknolojik yardım geleceğinin farkındadır. Fakat bu beklentilerin hiç birisi karşılanmaz çünkü uzaylı ırkından sona kalanlar kendi gezegenleri yok olduğu için sığınmak adına dünyaya gelirler. Bütün dünya devletleri ve insanları bu uzaylı yaşam formlarına ne yapacaklarını düşünürlerken uzaylıları Güney Afrika’da bulunan District 9 olarak bilinen bir bölgeye yerleştirirler. Uzaylıların dünya üzerinde bulunması bir çok para kazanmak isteyen süper güç şirketlerin teknolojik açıdan muhteşem silahlar yaparak büyük gelirler elde etmek istemeleriyle insanların sabırları taşmıştır. Silah yapımı başlar fakat silahlar hazır olmaz ve şirketlerin ellerinde patlar çünkü silahların ihtiyacı olan şey uzaylı dna’sıdır. Uzaylıların üzerinde’ki kontrol’de Multi-National United MNU’a verilmiştir. MNU başarısızlıklarından sonra hayal kırıklığı yaşamıştır. Bir MNU çalışanı olan Wikus van der Merwe, DNA değişimine uğrayan bir virüse maruz kalınca insanlar ve uzaylılar arasındaki gerginlik büyük boyutlara gelmiştir. Bu olayların yanı sıra hala hayatta olan Wikus dünyanın en değerli ve en çok aranan kişisi olmuştur. Wikus bunca tehlikeli insanın arasından kurtulmak için kendine saklanacak bir yer belirlemiştir ve bu yer District 9’dur.
Bu filmin adı “Dokuzuncu Bölge – Yasak Bölge 9” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. District 9 izle (yada) District 9 Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Dokuzuncu Bölge – Yasak Bölge 9 Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2009 - ABD , Güney Afrika , Yeni Zelanda , Kanada

IMDB Puanı: 8.2/10

Yönetmen: Neill Blomkamp

Oyuncular: Sharlto Copley, Vanessa Haywood, Jed Brophy, Nathalie Boltt, William Allen Young

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?