Dönüşüm: HTR2B izle 2012 yerli tek parça full hd

1.354 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Dönüşüm: HTR2B izle 2012 yerli tek parça full hd

Dönüşüm: HTR2B izle

Haziran ayının tatlı sıcağında bir akşam aile yemeğine hazırlanan sıcak kanlı insanlar, bulundukları ormanı kimlerle paylaştıklarından habersizlerdir. Evlerinin içinde bulunduğu ormanın aşağısında bir grup deney’de kullanılmış insan, kaçarak ormanda dolaşmaktadırlar. Deney’de kullanılan insanların genleri ve bir çok duygularıyla oynanınca insanlar artık vahşi doğada’ki tehlikeli hayvanlar gibi yani, Aslan, kaplan, jaguar gibi acımasız canlılara dönüşmüşlerdir. Acıma duyguları, merhamet gibi şeyleri tamamen unutan deneklerimizin aileye karşı saldırı duyguları çok tehlikeli bir durumdadır. Aile büyük saldırıların altında kalırlar fakat birbirlerini koruma içgüdüleri sayesinde hayatta kalacaklardır. Hayatta kalmayı başaran aile bu insanların neden bu kadar saldırgan olduklarını araştırmaya başlarlar. Bu olayın sonunda ise dünyanın süper güçlü devletleri vardır.
Bu filmin adı “Dönüşüm: HTR2B” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Dönüşüm: HTR2B izle (yada) Dönüşüm: HTR2B Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Dönüşüm: HTR2B yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2012 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.0/10

Yönetmen: Osman Evren Tolga

Oyuncular: Serkan Altunorak , Teoman Kumbaracıbaşı , Tuğrul Tülek , Damla Özen , Şamil Kafkas

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?