Düğün Dernek 2: Sünnet izle

3.904 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Düğün Dernek 2: Sünnet izle

Düğün Dernek 2: Sünnet izle

İsmail sözünü tutmuş ve oğlunu büyütmüş, askere göndermiş ve evlendirmiştir. Şimdi ise İsmail, Tarık’ın oğlu Matias’ın sünnet olmasını istemektedir. Fakat bu iş o kadar kolay olmayacaktır. Çünkü Matias’ın dedesi ve anneannesi yabancı oldukları için sünnet muhabbetine pek sıcak bakmamaktadırlar. İsmail’in ise Çetin ile bir araya gelmesi en son Matias’ın kaçırılmasına kadar düşünülür ve karar verilir. Fakat bunu sadece ikisi yapamayacaktır. İsmail, deliler hastahanesinde olan Fikret’i almaya Çetin ile birlikte gider. İsmail ve Çetin, Fikret’i üstlerine zimmetleyerek hastahaneden çıkartırlar. Geriye muallim Saffet kalır. Muallim saffet ise piyangoyu bulan bir adama istemeden’de olsa yardım edince adam bu duruma karşılıksız kalmaz ve ona yardım etmek ister. Böylelikle Saffet’de, hakkını alır. Tekrar efsane ekip İsmail, Çetin, Fikret ve Saffet büyük bir iş için bir araya gelirler. Planları, Sivas belediye başkanının yanına gidip, İsmail’i milyoner bir iş adamı olarak gösterip, sözde iyi niyetinden Sivas’taki çocukların hepsini sünnet ettirmek istemektedir. Bütün herkesin toplanacağı alan’da çaktırmadan Matias’ıda sünnet ettirmek isteyen grup yine işleri ellerine yüzlerine bulaştıracaklardır.
filmin adı “Düğün Dernek 2: Sünnet” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Düğün Dernek 2: Sünnet izle (yada) Düğün Dernek 2: Sünnet Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Düğün Dernek 2: Sünnet yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.6/10

Yönetmen: Selçuk Aydemir

Oyuncular: Ahmet Kural , Murat Cemcir , Rasim Öztekin , Devrim Yakut , Şinasi Yurtsever

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?