Fasulye izle 2000 yerli tek parça full hd

1.351 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Fasulye izle 2000 yerli tek parça full hd

Fasulye izle

Genç, kendinden emin olmayan çok saf ve kötülük nedir bilmeyen çok iyi kişiliği sahip bir insandır. Zaman bayağı eski olduğu için insanlar kendi vergilerini yaşadıkları yer’den şehre götürmek zorundadırlar. Vergisini götürmeyen insanlara neler olduğunu hepimiz biliyoruz. Yaşlı insanlar ise kimseye güvenemedikleri için kendileri götürmeleri gerekmektedir. Fakat çok yaşlı olan insanlar vergilerini götüremeyecek durumdadırlar ve devletimiz yeni düzeni kurduğu için bütün paraya ihtiyacı vardır. Genç ise yaşlı insanların güvendiği birisi olduğu için vergilerini götürmek için şehre yolculuğa çıkar. Genç kendisini şehre götürecek birini ararken bir adam gelir ve adamla birlikte seyahate başlar. Bu gizemli adamın kim olduğunu anlayamayan saf Genç, arabasında olduğu adamın bir kiralık katil olduğunu bitirdiği iş için büyük şehre parasının kalanını almak için gittiğini bilmemektedir. Katil’in işini tamamladığı için parasını verecek kurye gelme ve Katil ile iş adamı arasında büyük bir kavga çıkar. Kendisini kurtarmak için kaçan Genç, şüpheli duruma düşer. Genç bir anda hem iş adamının hemde katilin aradığı birisine dönüşmüştür. Genç bu olay’dan başını sıyırmak ve işini sağ salim yapmak için kendi canını nasıl bir tehlikenin içine soktuğundan haberi yoktur.
Bu filmin adı “Fasulye” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Fasulye izle (yada) Fasulye Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Fasulye yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: IMDB +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2000 - Türkiye

IMDB Puanı: 8.2/10

Yönetmen: Bora Tekay

Oyuncular: Selim Erdoğan , Haluk Bilginer , Elvin Beşikçioğlu , Bülent Kayabaş , Burak Sergen

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?