Gişe Memuru izle 2011 yerli tek parça full hd

1.647 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Gişe Memuru izle 2011 yerli tek parça full hd

Gişe Memuru izle

Kenan kendi halinde yaşayıp giden bir gişe memurudur. Babasıyla birlikte yaşayan Kenan, işi ile evi arasında gidip gelen insanlar ile fazla muhatap olmayan, hayallerinde yaşayan bir adamdır. Çatalca gişeler bölgesinde çalışan Kenan, insanların gözünde zararsız kendi kendine konuşan zavallı bir adamdır. Hayatını kendi içinde yaşayan Kenan’ın babasıyla’da her insanla olduğu gibi arasında bir mesafe vardır. Kenan’ın, babası kalp hastası olduğu için gündüzleri babasına onun yerine bakan, Nurgül bu işi para için değil, Kenan’ı, babasını ve annesini yıllardır tanıdığı için üstlenmiştir. Bir gün olaylar değişecektir, Kenan’ın sıkıcı hayatı yeni işletme şefinin Çatalcayı denetlemeye geldiği gün hayatı değişecektir.
Bu filmin adı “Gişe Memuru” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Gişe Memuru izle (yada) Gişe Memuru Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Gişe Memuru yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Psikolojik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2010 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.4/10

Yönetmen: Tolga Karaçelik

Oyuncular: Büşra Pekin , Nergis Öztürk , Nadir Sarıbacak , Sermet Yeşil , Serkan Ercan

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?