Gönül Yarası izle 2005 yerli tek parça full hd

2.376 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Gönül Yarası izle 2005 yerli tek parça full hd

Gönül Yarası izle

Nazım Bey, yetiştirilme tarzından dolayı bir çok insandan farklı olan ve çok iyi kalpli bir muallimdir. Anadolu’nun bağrında muallimlik yaptıktan sonra İstanbul’a giden Nazım Bey, Yıllar önce taksisinde şoförlük yaparak para kazandığı Takoz Atakan adında’ki adamla karşılaşır. Takoz Atakan ile yılların sohbetini eden Nazım Bey, Türkücü Dünya adında bir kadının çocuğuyla birlikte zorluk çektiğini fark eder ve yardımda bulunur. Birbirleriyle yakınlaşan Dünya ve Nazım Bey iyi zamanlar geçirir. Türkücü Dünya, bir pavyonda türkücülük yaptığı esnada kaçtığı kocası gelir ve Dünya ve kızını ölümle tehdit eder. Bu sırada Nazım Bey ise Dünya ve küçük kızını koruyup kollayacaktır. Efsanevi oyuncu Şener Şen’in Nazim Bey’i canlandırdığı film imdb +8 puan üzerinden değerlendirilmektedir. Yeni modern çağın oyuncuları ise Şener Şen’e ayak uydurmak için bu film’de rol almaktadırlar.
Bu filmin adı “Gönül Yarası” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Gönül Yarası izle (yada) Gönül Yarası Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Gönül Yarası yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2005 - Türkiye

IMDB Puanı: 8.5/10

Yönetmen: Yavuz Turgul

Oyuncular: Şener Şen , Meltem Cumbul , Sümer Tilmaç , Halil Sezai Paracıkoğlu , Güven Kıraç

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?