Hasret Bitti izle 2016 yerli tek parça full hd

1.045 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hasret Bitti izle 2016 yerli tek parça full hd

Hasret Bitti izle

Yıllardır etliye sütlüye karışmayan Almanya’da gurbetçi olarak yaşayan Bitti ailesi, baba Halim, kökeninin geldiği ailesinin soyunun Türk ile devam etmesi üzerine kızını Alman erkekle evlendirmek yerine Türk erkekle evlendirmek ister. Ailesine büyük baskılar yapan Halim, ailesini alarak Türkiye’ye döner. Türkiye’ye dönen aileyi, Anne Şahane’nin kardeşi, çocukların dayısı Çetin ceviz karşılar. Çok saf, temiz kalpli yaptığı hiç bir işe tutunamayan Çetin, aile tarafından çok sevilmektedir. Hayatta kalan tek akrabası olarak Eniştesi ve Ablasının gelişine çok sevinen Çetin, uzun yıllardır eniştesinin bir restoran açmak istemesi fikrini gelecekleri haberini aldığı gün yaşatmak için harekete geçer. Harekete geçen Çetin, eniştesi Halim için muhteşem bir yer tutar. Çetin tuttuğu yeri eniştesine gösterir ve eniştesi Halim’de bu durumu beğenir. Bu arada tuttukları iş yerinin yakınında Amerika’da yaşayan Mutlu Pektemiz ve Mutlu’nun güzel kız kardeşi Duru oturmaktadır. Duru ile tanışan Çetin gönlünü kaptırır. Çetin ve Duru çok yakın olmuşlardır, fakat çekin Duruyu kaptırmamak için bir çok kez yalan söyler. Bu yalanların ortaya çıkacağı sıra’da herkesin hayatı bir anda değişecektir.
Bu filmin adı “Hasret Bitti” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Hasret Bitti izle (yada) Hasret Bitti Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Hasret Bitti yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.3/10

Yönetmen: Ayhan Özen

Oyuncular: Ceyda Ateş , Haldun Boysan , Kemal Uçar , Ferdi Sancar , Müge Esmeray

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?