Hayati Tehlike izle 2016 yerli tek parça full hd

1.442 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hayati Tehlike izle 2016 yerli tek parça full hd

Hayati Tehlike izle

Hayati tehlike, ve yıllardır ayrılamadığı süt kardeşi Nutku Tutuk para kazanmak için çok garip yollara başvurmuşlardır. Nutku uluslar arası çapta polislik yaparak hayatını kazanan ve kimseye boyun eğmeyen bir polistir. Hayati ise çok güzel yemeklerin yapıldığı lezzetli bir restoranın sahibidir. Nutku yıllardır peşinde olduğu yurt dışında bir türlü yakalayamadığı büyük bir mafya babasının Türkiye’ye geldiğini öğrenir. Onun peşinden gelir mafya babasını yakalamak Nutkunun işine o kadar çok yaracaktır ki Nutku bir anda polislikten müdürlüğe yükselebilir. Bu işin ciddiyetini, süt kardeşi Hayati’ye anlatır. Hayati ilk başlar’da biraz korkar ve çekinir. Fakat daha sonra öz kardeşi olarak gördüğü Nutku’ya yardım etmeye karar verir. Birlikte mafya babasını yakalamak isteyen ikili başlarına geleceklerden bir haberdir. Hayati, hayatı boyunca muhabbet etmeyeceği tiplerle tanışınca çok garipser ve çok komik olaylar yaşar. Sağ salim filmin’den tanıdığımız Toygan Avanoğlu bu film’de karşımıza; Hayati Tehlike olarak çıkıyor.
Bu filmin adı “Hayati Tehlike” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Hayati Tehlike izle (yada) Hayati Tehlike Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Hayati Tehlike yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.4/10

Yönetmen: Serdar Işık

Oyuncular: Toygan Avanoğlu , Öznur Serçeler , Füsun Demirel , Burç Kümbetlioğlu , Anıl İlter

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?