Hırsızlar Şehri izle 2010 türkçe dublaj full hd

1.249 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Hırsızlar Şehri izle 2010 türkçe dublaj full hd

Hırsızlar Şehri izle

Boston’da Charlestown adlı bir bölge, nesiller boyu çok sayıda profesyonel hırsızlıklara sahne olmakla ünlüdür. Bu işi yapanlar da kendi aralarında hızlı ve öfkelide’ki gibi aile olmuşlardır. Örneğin Dough MacRay hırsızlık yapan grubun lideri yani ailenin babası gibidir. Dough MacRay işinde o kadar iyidir ki bunca zamana kadar, hiç bir insanla çok seviyorum diyecek kadar yakınlaşmamıştır. Çünkü Dough MacRay görüp görebileceğiniz en profesyonel hırsızdır. Son yaptıkları hırsızlık çok zorlu bir görev olacaktır. Bunun farkında olan Dough MacRay bütün hazırlıklara 1 ay öncesinden başlamıştır. Soygun günü kapıya dayandığında Dough MacRay soydukları bankada çalışan bir kadını esir almak zorunda kalmıştır. Esir aldığı bu kadına hayatında hiç birine hissetmediği duyguları hissetmeye başlayınca, başka işlerinde başarısızlıklara yol açar. Grubun üyeleri bazı şeylerin farkına varınca Dough MacRay’i artık liderlikten indirmek isterler.
Bu filmin adı “Hırsızlar Şehri” tar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Hırsızlar Şehri izle (yada) Hırsızlar Şehri Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Hırsızlar Şehri Türkçe Dublaj izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2010 Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 8.1/10

Yönetmen: Ben Affleck

Oyuncular: Ben Affleck , Blake Lively , Jeremy Renner , Rebecca Hall , Jon Hamm

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?