İftarlık Gazoz izle

1.274 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
İftarlık Gazoz izle

İftarlık Gazoz izle

Türkiye’nin 1970’li yıllarında çokça bilinmeyen bir Ege kasabasında yaşayan zeki, gururlu ve dayanıklı, minik adam Adem, ilk okulunu yeni bitirmiştir. Üç ay yaz tatiline giren öğrenciler tatil yapmak için can atarken, Adem ise tatil yapmaktan ziyade çalışıp evine ekmek parası götürmenin peşine düşmüştür. Adem ailesinden yalvar yakar, izin almayı başarmıştır. Bir gün bir gazozcu ile karşılaşır, Gazozcu Cibar Kemal Ustanın çırağı olarak işe başlayan Adem, ramazanın yaklaştığından habersizdir. Adem, oruç tutan insanları görür ve kendince çok güzel bir hırs yapar ve çalışırken oruç tutmaya çalışır. Fakat alışık olmadığı için Adem çok ama çok zorlanır. Adem bir iş günün’de seraplar görmeye başlar ve gözleri kayar o gün Adem’in en uzun günlerinden olacaktır. Film’de dönemin siyasi ve ekonomik, insanların davranışları, düşünceleri hepsi bizlere kahraman, ilahı ve gözlemci bakış açılarıyla aktarılmaya çalışılmaktadır. Usta isim Cem Yılmaz’ın, Gazozcu Cibar Kemal Ustayı canlandırması, Cem Yılmaz seven bütün insanları bu film’de birleştirmiştir. Minik yıldızımız şuan’dada Güldüy Güldüy Show Çocuk’da eğlence programında rol alan Berat Efe Parlar, Adem’i canlandırmaktadır. Yüksel Aksu ise hem yönetmenliği hem’de senaristliği üstlenmektedir.
filmin adı “İftarlık Gazoz” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. İftarlık Gazoz izle (yada) İftarlık Gazoz Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile İftarlık Gazoz yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: IMDB +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.6/10

Yönetmen: Yüksel Aksu

Oyuncular: Berat Efe Parlar , Cem Yılmaz , Ümmü Putgül , Okan Avcı , Greta Fusco

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?