Jurassic Park 1: Full HD Türkçe Dublaj izle

1.030 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Jurassic Park 1: Full HD Türkçe Dublaj izle

Jurassic Park 1 izle

Küçük çaplı yapılan kazı çalışmalarında dinozorlar döneminden kalan fosil sivri sinekler bulunur. John Hammond önceliğindeki bilim adamları bu sivri sinek fosillerinin kanlarını alırlar. Dinozorların DNA’sı alınmayı başarılır ve bir Afrika kurbağasına aktarılıp bu tarih öncesi Dinozorlar tekrar hayata getirilirler. Hammond izinlerini tamamlar ve aldığı bir ada’ya bu yaratıkları getirir ve adanın etrafını elektrikli teller ile kaplatır. Hayvanat bahçesi haline getirilen bu yer’de bir çok ziyaretçinin odak noktası olur. Hammond dinozorlar ile ilgili çalışmalarına devam etmek isterken dinozorların eline geçmesini isteyen bir kişi adanın güvenlik sistemini saf dışı bırakır ve adada çok büyük bir savaş başlar…
Bu filmin adı “Jurassic Park 1” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Jurassic Park 1 izle (yada) Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Jurassic Park 1 Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 1993 - ABD

IMDB Puanı: 8.4/10

Yönetmen: Steven Spielberg

Oyuncular: Samuel L. Jackson, Sam Neill, Jeff Goldblum, Laura Dern, Ariana Richards

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?