Kardeşim Benim izle

1.333 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kardeşim Benim izle

Kardeşim Benim izle

Yıllardır birbirlerinden küs oldukları için ayrı kalmış kardeşler Hakan ve Ozan babalarının ölümünden dolayı cenaze’de bir araya gelirler. İkisi’de müzik ile uğraşan kardeşler babalarının vasiyeti olan bir köye giderek orada birlikte şarkı söyleyeceklerdir. Yola çıktıklarında ise haber kovalayan bir kadın, kardeşleri tuzağa düşürür ve kendilerini aralarına sokmayı başarır. Üçlü birlikte yollara düşerken büyük bir sorun olur ve kaza yaparlar. Kazan’dan sonra bir düğün’de çalmak zorunda kalan Hakan ve Ozan, Ozan’ın yakışıklılığı ve kadınların ona yükselmelerinden dolayı kavga çıkar. Hakan ve Ozan zor bela’da olsa kaçarlar. Fakat daha sonra yanlarına aldıkları gazeteci kadın, Ozan’ın fotoğraflarını haber ajansına yollar fotoğraflar yayınlanır ve foyası ortaya çıkar. Hakan ve Ozan birbirleriyle ters düşerler ve tekrar ayrılırlar. Herkes kendi işine gücüne döneceği sırada iki kardeşe’de bir mesaj gelir ve tekrar bir araya gelmek zorunda kalırlar.
filmin adı “Kardeşim Benim” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Kardeşim Benim izle (yada) Kardeşim Benim Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Kardeşim Benim yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 6.9/10

Yönetmen: Mert Baykal

Oyuncular: Murat Boz , Burak Özçivit , Aslı Enver , Burak Satıbol , Ahmet Gülhan

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?