Kayseri Aslanı izle

1.748 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Kayseri Aslanı izle

Kayseri Aslanı izle

Ersin pastırmasıyla ünlü Kayserinin, ünlü pastırmacının oğludur. Ersin at yarışı oynayarak altılı ganyandan bir miktar para kazanır. Kazandığı para ile eniştesini ikna ederek büyük bir kumar oyununa dahil olur. Ersin kumar gecesinde plan dışı bir olay yaşar ve dünya kadar borcun altına girer. Babasına durumu anlatan Ersin dükkanı sözleşmeye katarak bir senet imzalar ve bir aylık borcu kapatır. Fakat borç fazladır ve Ersin’in aklına bir fikir gelir. Ersin borcunu para toplayıp Çin’e gidip orada ucuz malzeme alıp Türkiye’de kazık fiyatlara satmaktadır. Bu düşünceyi hayata geçiren Ersin Çin’e gider. Çin’e giden Ersin orada yer altı dünyasının tehlikeli mafyası Chong’un kızının düğünü olduğunu görür. Bu arada’da nişanlı olduğu Zehra durumu öğrenir ve yüzük atar. Çin mafyası Chong’un düğününe giden Ersin, Chong’un kızının bu düğünü istemediğini anlar. Chong’un kızı Ersin’i ikna eder ve birlikte Çin’den kaçarak Kayseri’ye gelirler. İstihbarat alan Çin mafyası, Ersin’in ve kızın peşinden Kayseri’ye gelir. Olaylar iyice karışır hem borçlular hem’de namus meselesi ve bu durum Ersin’in kurtuluş yollarını tıkamıştır.
filmin adı “Kayseri Aslanı” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Kayseri Aslanı izle (yada) Kayseri Aslanı Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Kayseri Aslanı yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: Oylama Yapılmadı.

Yönetmen: Ali Demirel

Oyuncular: nan Ulaş Torun , Algı Eke , Asuman Dabak , Metin Yıldız , Neslihan Acar

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?