Mucize izle yerli tek parça full hd

1.043 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mucize izle yerli tek parça full hd

Mucize izle

Köy’de yaşamakta olan bir ailenin en küçük oğulları olan Aziz doğuştan engellidir ve kendi sorunlarıyla boğuşurken köy’deki insanlarla’da sorunlar yaşamaktadır. medeniyet gerisi kalmış köye bir gün çok uzun yıllar sonra bir muallim atanır. Bu muallim Aziz’in hayatını tamamen değiştirecektir. Mucize, Kırmızıgül’ün yazıp yönettiği ve aynı zamanda oynadığı 4. uzun metraj filmi. Daha önce sırasıyla Beyaz Melek, Güneşi Gördüm ve New York’ta Beş Minare gibi yapımlara imza atan yönetmen her filminde kendinden söz ettirmeyi başardı. Özellikle ilk filminde birçok önemli oyuncuyu bir araya getiren bir cast ile çalışması sinema dünyasında ilgiyle karşılandı. Üç filmde de birçok konuyu bir arada işlemeye çalışan yönetmenin bunu bir tarz haline getirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Ayrıca filmlerinde öne çıkan dramatik ögelerin ajitasyona varan kullanımı Kırmızıgül’ün sinema anlayışının temeli olarak karşımıza çıkıyor… Ve o muhteşem söz Benim oğlum sakattır… Kalbi sakat olmasın…
Bu filmin adı “Mucize” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Mucize izle (yada) Mucize Tek Parça Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Mucize yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.1/10

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular: Talat Bulut, Mert Turak, Mahsun Kırmızıgül, Erdem Yener, Büşra Pekin

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?