Oğlan Bizim Kız Bizim izle 2016 yerli tek parça full hd

1.573 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Oğlan Bizim Kız Bizim izle 2016 yerli tek parça full hd

Oğlan Bizim Kız Bizim izle

Zeynep ihtişamından etkilendiği uzun zamandır ayrılamadığı sevgilisinden bir türlü evlenme teklifi alamayınca büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Bu hayal kırıklığını atlatmak için kafasını dağıtması gerekir. Bunun düşüncesinde’ki Zeynep düşüne dursun biz otomobil tamircimiz Barış’ı tanıyalım. Barış çok kültürlü zeki iyi bir tamircidir. Bir gün Zeynep iş yerine giderken bir radyo programını dinlemektedir. Genel kültür sorusu sorulan radyo programında Zeynep doğru bir cevap verir. Radyoda’ki sorulan ilk iki doğru cevaplayan tatil kazanacaktır. Tesadüfen barış’ta aynı programı dinlemektedir. Barış ve Zeynep birlikte radyo programını arayarak doğru cevap verirler. Birbirlerini hiç tanımayan ve birbirlerinden çok farklı olan Zeynep ve Barış tatil vesilesiyle birbirleriyle tanışacaklardır. Birbirleriyle tanışan Barış ve Zeynep ilk başlar’da birbirleriyle hiç anlaşamayıp hep kavga ederler. Fakat zaman akıp giderken Barış, Zeynep’e aşık olur. Fakat Zeynep’in bu durumdan haberi yoktur. Zeynep, Barış’ı akıl hocası olarak görmektedir. Sevgilisi ile olan anılarını Barış’a anlatıp ondan akıl alan Zeynep, Barış’a hiç aşk gözüyle bakmamıştır. Bu iki farklı insan farklılıklarına rağmen birbirlerine gerçek sevgiyi aşkı verebilecekler midir?
Bu filmin adı “Oğlan Bizim Kız Bizim” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Oğlan Bizim Kız Bizim izle (yada) Oğlan Bizim Kız Bizim Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Oğlan Bizim Kız Bizim yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.7/10

Yönetmen: 2016 - Türkiye

Oyuncular: Aras Aydın , Melis Babadağ , Bala Atabek , Emrah Şahan , Mustafa Şen

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?