Oldu mu Şimdi? izle yerli tek parça full hd

725 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Oldu mu Şimdi? izle yerli tek parça full hd

Oldu mu Şimdi? izle

Yaşar yanlış anlaşılmalardan dolayı hayatı zindan olmuş bir mahalle delikanlısıdır. Yine bir yanlışlık nedeniyle Yaşar ceza evine düşer. Ceza evin’de Ömer ile tanışan Yaşar, Ömer ile çok sıkı dost olur. Artık birlikte yürüme kararı alan Yaşar ve Ömer ceza evinden çıktıklarından sonra dolandırıcılık işi yaparlar ve tekrar ceza evine girip çıkarlar. En sonunda arkadaşlar dolandırıcılık işlerini bırakıp kendi işlerini yapmaya yemin ederler. Yaşar ve Ömer kötülüklerinden temizlenmek için Camiye giderler. Fakat orada hayır diyemeyecek bir fırsat onları beklemektedir. Cenazesi kalkmak üzere olan bir iş adamı vardır ve iş adamının fazla arkadaşı olmadığı için bir vasiyet bırakmıştır. Vasiyetinde; tabutumu taşıyacak kişilere mal varlığını bırakacağı yazmaktadır. Yaşar ve Ömer hemen sahte bir nakliyat firması açarlar fakat mirasa konmak isteyen bir mafya babası’da Yaşar ve Ömer’e düşman olur.
Bu filmin adı “Oldu mu Şimdi?” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Oldu mu Şimdi? izle (yada) Oldu mu Şimdi? Tek Parça Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Oldu mu Şimdi? yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2016 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.7/10

Yönetmen: Kenan Öztürk

Oyuncular: Yavuz Seçkin, Serkan Şengül, Orhan Aydın, Seda Güven, Emre Mutlu

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?