Ölümcül Deney 1 Türkçe Dublaj Full izle

769 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölümcül Deney 1 Türkçe Dublaj Full izle

Ölümcül Deney 1 izle

Umbrella adında bir şirket dünya devliğine soyunmuştur ve teknolojik aletler, uzay araçları, sağlık ve kişisel bakım eşyaları ve silah üretimleri gibi bir çok alanda lider olmuştur. Kısa zamanda dünyanın bir çok yerinde Umbrella şirketi kendi isimlerini duyurmuşlardır. Bir çok yerde’de bayilikleri bulunmaktadır. Fakat asıl merkezleri Kuzey Amerika’da bulunan Raccon City’dedir. Umbrella şirketinde kendi çalışanlarının bile bilmediği çok gizli ve çok tehlikeli çalışmalar gizli gizli yapılmaktadır. İnsanlığın gidişatını değiştirecek çok tehlikeli ve çok gizli çalışmalardan bahsediyorum. Umbrella’nın yer altı tesisinde T- virüsü serbest kalır ve bu olay çok büyük tehlike içermektedir. Virüs insanlığın yok oluşuna sebep olabilecek kötülükte ve tehlikededir. Şimdi tüm çalışanlarda insanlar’da tehlikededir…
Bu filmin adı “Resident Evil 1” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Ölümcül Deney 1 izle (yada) Ölümcül Deney 1 Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Ölümcül Deney 1 Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2002 - İngiltere , Almanya , ABD , Fransa

IMDB Puanı: 8.2/10

Yönetmen: Paul W.S. Anderson

Oyuncular: Milla Jovovich, Michelle Rodriguez, Jason Isaacs, James Purefoy, Eric Mabius

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?