Recep İvedik 4 izle

1.502 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Recep İvedik 4 izle

Recep İvedik 4 izle

İstanbul’un bilinen semtlerinden birisi olan Gün gören semtinde Recep İvedik çocukluğundan beri top oynadığı saha’da ufak çocuklara futbol öğretmenliği yaparken bölgenin polisler ve resmi bir adam tarafından kontrol edildiğini fark eder. Yanlarına gidip durumu öğrenen Recep İvedik arsanın büyük bir iş adamı olan Ali’ye satılacağını öğrenir. Direk Ali’nin yanına giden Recep İvedik bir anlık gaza gelir ve arsayı 250.000 TL veren iş adamı Ali’den 300.000 TL’ye arsayı kendisine satmasını ister. Ali’de bu teklifi kabul eder ve Recep ile 3 ay içinde ödenmesi gereken bir sözleşme imzalatır. Sözleşmeyi imzalayan Recep İvedik bin bir türlü yol arasa’da borcun batağın altına girmeyi göze alsa’da kimse ona o kadar büyük bir mevla’da borç vermeyi kabul etmez. Kahvede oturup kara kara düşünürken Recep İvedik arkadaşı Nurullah’ın tavsiyesi ile Survivor yarışmasına girmesini ve şampiyon olursa 500.000 TL’yi alacağını söyler. Recep ilk başta bu duruma burun kıvırsa’da daha sonra başka çaresi olmadığını kabul eder ve üç ay sürecek büyük bir serüvenin ilk adımlarını atar. Mülakatları kazanan Recep İvedik büyük adaya yolculuğunu uçak ile yapmaya başlar. Ada’da ise çok güçlü rakipler ile karşılaşan Recep İvedik halkın ona desteği ile adada kalmaya çalışıp şampiyonluk yolunda emin adımlarla ilerleyecektir.
filmin adı “Recep İvedik 4” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Recep İvedik 4 izle (yada) Recep İvedik 4 Tek Parça Full HD seyredin.
fullhdizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Recep İvedik 4 yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 4.9/10

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar , Arda Hacıoğlu , Gülşah Yanaş , Berna Üçkaleler , Ece İncebay

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?