Sarı Siyah izle 2012 yerli tek parça full hd

1.083 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Sarı Siyah izle 2012 yerli tek parça full hd

Sarı Siyah izle

1915 yılında olan sorunlar’dan gelişmelerden bahsedecek olursak: Rusya, Türk askerlerini yendi. Sarı Kamışa harekete geçen Enver Paşa ve 90 bin adamı donarak can vermiştir. Ruslar Anadolu’ya girmiştir. İtalya devleti Türkiye’ye resmen savaş açmıştır. Graham Bel çoktan telefonu bulmuş hatta dünyanın en uzun telefonla görüşme rekorunu kendi rekorunu tekrar kırmıştır. Biz gelelim Osmanlı’ya, Osmanlı Devletinde ise İstanbul Tıbbiyesinde geleceği olan hiç bir öğrenci mezun olamadı. Çünkü mezun olacak sınıf bile savaş’da hayatını kaybetmişti. 53 tane üniversite öğrencisi, devletlerini yalnız bırakmak istemezler büyük ısrarlar sonucu gönüllü olarak savaşa katılan gençlerin elli üçü’de hayatını kaybeder. Hayatlarını kaybeden üniversite öğrencilerini öğrenen genç liseli ”ON BEŞLİLER” okullarının artık sarı ve siyah olmasını isterler ve boyarlar. Yurt yurt, diyar diyar gezerek memlekette ne kadar okul varsa sarı siyah olması için yola çıkan ”ON BEŞLİLER” bu zorlu yolculukta destekçilerinin kendi yürekleri olduklarının farkındadırlar.
Bu filmin adı “Sarı Siyah” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Sarı Siyah izle (yada) Sarı Siyah Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Sarı Siyah yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2012 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2012 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.0/10

Yönetmen: Levent Akçay

Oyuncular: Burcu Binici , Kaan Keskin , Yusuf Güney , Gülgökçe Korkmaz , Kaan Oruçoğlu

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?