Senden Bana Kalan izle 2015 yerli tek parça full hd

2.440 views
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Senden Bana Kalan izle 2015 yerli tek parça full hd

Senden Bana Kalan izle

Çocukluğundan trajik bir şekilde anne ve babasız kalan Özgür anne baba hasretiyle büyümüş aile sıcaklığını hiç bir zaman kavrayamamıştır. Fakat dedesinden kalan miras sayesinde maddi anlamda zorluk görmeden şımarık bir şekilde yetiştirilmiştir. Yediği önünde yemediği arkasında olan Özgür, dedesin’den gelecek olan mirasın hayaliyle yaşarken, bu miras sayesinde çok rahat bir hayat sürüp zengin olarak öleceğini düşünmektedir. Fakat 18 yaşına bastığı gün her şey bir anda karman çorman bir hale gelip karışacaktır. Özgü mirası bir şartla alabileceğini öğrendiğin’de bu duruma çok sinirlenir. Dedesinden kalan vasiyeti okuduğunda oturduğu İstanbul’dan Çanakkale’nin Ada tepe kasabasına taşınacak ve orada hayatının bir yılını geçirecektir. Eğer dedesinin istediğini yapmazsa mirasın bir kısmını alacak olan Özgür, mirasın diğer yarısına dokunamayacaktır. Kalan miras ise hayır kurumlarına bağışlanacaktır. Mirası hak ettiğini düşünen Özgür yola çıkar ve Çanakkale’ye ayak basar. Ada tepe kasabasına giden Özgür ilk gün burada hayatımın bir senesini harcayıp kimseyle konuşmayıp döneceğim der kendi kendine. Fakat işler hiçte istediği gibi yolunda gitmez. Özgür’ün hayatı bir anda renklenecektir. Çünkü hayatına Elif adında çok tatlı, ve çok güzel bir kız girecektir.
Bu filmin adı “Senden Bana Kalan” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Senden Bana Kalan izle (yada) Senden Bana Kalan Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Senden Bana Kalan yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: IMDB +7 Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.2/10

Yönetmen: Abdullah Oğuz

Oyuncular: Wilma Elles , Neslihan Atagül , Ekin Koç , Zeynep Kankonde , Doğa Konakoğlu

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
BENZER FILMLER
Evim Sensin izle
169 views izlenme
Gora izle
224 views izlenme
Romantik Komedi 2 izle
200 views izlenme
Romantik Komedi 1 izle
140 views izlenme
Çakallarla Dans 1 izle
148 views izlenme
Kutsal Damacana 2 izle
100 views izlenme
Kutsal Damacana 1 izle
131 views izlenme
Kolpaçino 2 izle
156 views izlenme
Kolpaçino 1 izle
124 views izlenme
Çiçek Abbas izle
100 views izlenme
Hababam Sınıfı izle
91 views izlenme
Tokatçı izle
182 views izlenme
Süt Kardeşler izle
111 views izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?