Sevimli Tehlikeli izle yerli tek parça full hd

1.244 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Sevimli Tehlikeli izle yerli tek parça full hd

Sevimli Tehlikeli izle

Zarok küçükken yaşadığı fakirlik yüzünden mahallelerinin ağabeylerinin emirlerini uymak zorunda olan yetim bir çocuktur. Yıllar önce Zarok çocukken çok zengin bir kadın, tehlikeli bir para avcısı adam ile evlenir. Adam daha sonrasında kadının karnındaki çocuğun ve kendisinin öldüğünü öğrenir fakat mirasa konmak için karnındaki çocuğun yaşıyor olması gerekmektedir. Adam Edirne’de yaşamakta olan bir ailenin çocuklarını Zarok’un kötü ağabeylerine çaldırmaya karar verir. Zarok’da bu olaya dahil olmak zorunda kalır ve çocuğu çalarlar. Zarok’a bir miktar para bırakan adam arkasında iz bırakmamak için Zarok’un kötü mahalle ağabeyini öldürür. Daha sonra kayıplara karışan adam ve Edirneli ailenin küçük bebeği yani Zeliş’i yıllar boyunca ortalıklarda gözükmezler. Zarok’da bu arada evine ateş düşürdüğü ailenin yanında büyümeye başlar ve bebeği Zarok’un çaldığını kimse bilmez. Zarok’u yıllar ve Edirneli aile büyütürken Zeliş’de evde hapis hayatı içinde büyümektedir. İki taraf için’de tek bir kurtuluş yolu vardır Zeliş’in göğsün’de yazan baş harf Z…
Bu filmin adı “Sevimli Tehlikeli” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Sevimli Tehlikeli izle (yada) Sevimli Tehlikeli Tek Parça Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Sevimli Tehlikeli yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2015 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.6/10

Yönetmen: Özcan Deniz

Oyuncular: Şükrü Özyıldız, Ayça Ayşin Turan, Türkan Kılıç, Cem Avnayim, Taner Turan

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?