Son Hava Bükücü izle 2010 türkçe dublaj full hd

1.433 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Son Hava Bükücü izle 2010 türkçe dublaj full hd

Son Hava Bükücü izle

İyilik için ve düzeni korumak isteyen ruhlar hayatları boyunca insanları yönetmesi için avatarlar yollamaktadırlar. Fakat bir avatar ortadan kaybolur ve 100 yıl kadar insanlar savaşmaya başlar. 4 ulustan oluşan Ateş, Hava, Su, Toprak ulusları büyük bir kavgaya girerler. Ateş medeniyeti bütün ırklara karşı koyar ve son avatarın hava bükücülerden çıkacağını bilen Ateş ulusu bütün hava bükücüleri yok eder. Katara ve ağabeyi bir buz kütlesine vururlar ve oradan büyük yaratık ile kafasında simgeler olan küçük bir çocuk çıkar. Bu çocuk havaya bükebilme yeteneğine sahiptir. Katara ve Ağabeyi, Avatara durumu anlatarak birlikte yola çıkarlar ve ateş ulusunu hizaya sokarak insanlığı tekrar düzene sokmaya çalışacaklardır.
Bu filmin adı “Son Hava Bükücü” tar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Son Hava Bükücü izle (yada) Son Hava Bükücü Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Son Hava Bükücü Türkçe Dublaj izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2010 Filmleri, Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 6.8/10

Yönetmen: M. Night Shyamalan

Oyuncular: Jackson Rathbone , Dev Patel , Nicola Peltz , Cliff Curtis , Noah Ringer

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?