Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi Full Türkçe Dublaj izle

720 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi Full Türkçe Dublaj izle

Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi izle

Direnişçilerin lideri John Connor yargı gününü engellemesinin üzerinden tam 10 yıl geçmiştir. Bu gün ise Skynet’in bütün makineleri icat edip insan ırkını yok etmek için programladığı bir gündür. Skynet, Connor’ı öldürmek için büyük savaş hazırlıklarına girse’de 29 Ağustos 1997 günü hiç bir olay olmamıştır. Connor ise aradan geçen yıllarla birlikte 22 yaşına girmiştir. Artık 22 yaşında olan Connor zekice davranıp telefon, kredi kartı, özel kartlar ve benzeri araçlar kullanmamaktadır. Bu sayede Skynet, Connor’ı bulamamaktadır. Ve geçmişe yönelmeye başlar. Geçmişe ise bir çok başarısız robotundan ders alan Skynet, Cyborg öldürme makinesini geçmişe yollamaya karar verir. Geçmişe yolladığı makinesi Cyborg ise tam anlamıyla bir ölüm makinesidir ve hiç bir güç Cyborg’ü durduramaz.
Bu filmin adı “Terminatör 3” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Terminatör 3 izle (yada) Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Terminatör 3: Makinelerin Yükselişi Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2003 - ABD , Almanya , İngiltere

IMDB Puanı: 8.1/10

Yönetmen: Jonathan Mostow

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger, Claire Danes, Kristanna Loken, Nick Stahl, Jon Foster

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?