Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj Full izle

743 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj Full izle

Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü izle

İnsanlar ve Robotlar artık savaştan nasibini almışlardır ve İnsan ırkı Otobotlar ile birlikte çalışmaya başlamıştır. Otobotlar ise teknolojilerini insanlar ile paylaşmaktadırlar ve iki taraf’ta mutluluk içinde yaşamaktadırlar. Yıllar yıllar önce insanlığın uzaya yolladığı ve insanlık tarihinin en büyük keşfi kabul edilen Ay’da olağan üstü teknolojik makineler bulunur. Bu makineler ise Otobotların yıllar önce savaştan kaçmak zorunda kalan sütunları taşıyan lideri Semtinel Prime’dir. Optimus bu olayı öğrenir ve Semtinel’i tekrar canlandırmak için harekete geçer. Otobotlar bu sayede bir araya gelirler. Fakat Semtinel’in aklında ise çok daha farklı planlar vardır…
Bu filmin adı “Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Transformers: The Dark of the Moo izle (yada) Transformers: The Dark of the Moo Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Transformers 3: Ay’ın Karanlık Yüzü Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2011 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2011 - ABD

IMDB Puanı: 7.8/10

Yönetmen: Michael Bay

Oyuncular: Shia LaBeouf, Josh Duhamel, Tyrese Gibson, John Malkovich, Patrick Dempsey

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?