Vezir Parmağı izle 2017 yerli tek parça full hd

2.954 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Vezir Parmağı izle 2017 yerli tek parça full hd

Vezir Parmağı izle

3 kıta’ya yayılmış Osmanlı İmparatorluğunun paşa’sı farklı milletlerden 5 adamı seçer ve onlara sizleri savaşa götüreceğim der. Savaşa gitmek için hazırlık yapan 5 adam ilk başlar’da büyük bir korkunun hüküm sürdüğü düşüncelere kapılmışlardır. Bir süre sonra yola çıkan 5 adam ve paşa büyük bir yolculuk yapacaklardır. Yolun yarısında ise Paşa, aslında ben paşa değilim ben sadece devletin bir memuruyum der. 5 adam biraz enayi oldukları için inanamazlar. Onları aslında savaşa değil savaş’ta kocalarını, çocuklarını kaybetmiş 31 tane kadının eşleri olmak için götürdüklerini söylerler. İlk başlar’da inanmayan 5 adam uzun yolculuğun sonunda cennete geldiklerini düşünürler. Hayatlarını hiçe sayıp bu yolculuğu tamamlayan bu 5 adam 31 tane kadınla nasıl ayrı ayrı ilişkiye girecektir. Bunun için çekilişler yapan sözde paşamız, aslında devlet memurumuz kendine’de bir zevce ayarlar. Mahsun Kırmızıgül’ün yönetmenliğin’de, senaryosun’da ve baş rolünde oynaması bu filmi yıllardır istediği gerçeğini ortaya çıkarmaktadır.
Bu filmin adı “Vezir Parmağı” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Vezir Parmağı izle (yada) Vezir Parmağı Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Vezir Parmağı yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2017 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.5/10

Yönetmen: Mahsun Kırmızıgül

Oyuncular: Mahsun Kırmızıgül , Peker Açıkalın , Ali Sürmeli , Selim Bayraktar , Orçun Kaptan

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?