Yarım Kalan Mucize izle 2013 yerli tek parça full hd

1.191 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yarım Kalan Mucize izle 2013 yerli tek parça full hd

Yarım Kalan Mucize izle

II. Dünya savaşı patlayacak, patlamaya hazır bomba gibi dönemlerin başında Anadolu açlık ve sefaletin ortasında açlıktan insanlar ölüyor… Nahide yaşadığı açlığın farkında olmayacak kızlardan birisidir. Kısacası hafif’den beyninde sorunlar vardır. Nahide’nin arkadaşı Kendinden kat kat büyük toprağa sahip olan yaşlı bir ağayla evlendirmek istenir. Nahide’nin arkadaşı ise istemez korkar fakat devir para, açlık, sefalet, savaş devri. Hayatta kalmak istiyorsan zengin olan insanlarla yakın olacaksın. Nahide’nin arkadaşı ise Psikolojik baskılar nedeniyle intihar eder. Nahide durumu öğrenince yüreği kan ağlar ve onun’da Psikolojik rahatsızlıkları baş göstermeye başlar. Bu durumu öğretmenine anlatan Nahide, Öğretmeni tarafından şu fikirle karşılaşır. Öğretmen; Oku ve sadece kendin ol, buralar’dan kaç ve çok güzel okullara git eğitim gör zengin olmana gerek yok sadece insanlara bir şeyler kattığını bil kendini bil yeter.
Nahide; Sizin için yapacağım öğretmenim yarın yola çıkıp büyük şehre (İstanbul) gideceğim. Der ve Nahide’nin büyük yolculuğu başlar yaban ellerde hayatta kalma savaşı, eğitim savaşı verecek Nahide bu yolda tek başınadır.
Bu filmin adı “Yarım Kalan Mucize” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Yarım Kalan Mucize izle (yada) Yarım Kalan Mucize Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Yarım Kalan Mucize yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2013 Filmleri, Dram Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2013 - Türkiye

IMDB Puanı: 5.8/10

Yönetmen: Biket İlhan

Oyuncular: Yetkin Dikinciler , Dolunay Soysert , Sinan Tuzcu , Ayten Uncuoğlu , Sefa Zengin

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?