Yeniden Başlamak izle 2006 türkçe dublaj full hd

937 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yeniden Başlamak izle 2006 türkçe dublaj full hd

Yeniden Başlamak izle

Parçalanmış bir Aile’yi toplamak kadar zor bir şey olamaz. Alkol ve kadın yüzünden sahip olduğunu bütün varlığını zamanında mahvedip bitiren bir çiftlik sahibi baba şuanda da alkol yüzünden çiftliği satma durumuna kadar gelmiştir. Oğlunu yıllar önce kaybeden bu adam oğlunun kaybıyla alkole iyice sarılmıştır. Oğlunun ölümünden gelinini sorumlu tutmuş; bu nedenle de yıllarca onunla ve torunuyla görüşmeyi reddetmiştir. Bu süreçte kendine kızmayı ve kendine küsmeyi de ihmal etmeyen baba, uzun yıllar sonra kendine bakıp geçen yıllar yüzünden kendini hırpalamıştır. Eskiye dönüp her şeyi düzeltmek isteyen baba, ilk iş olarak alkolü bırakmak, gelini ve torunuyla görüşmek olacaktır.
Bu filmin adı “Yeniden Başlamak” tar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Yeniden Başlamak izle (yada) Yeniden Başlamak Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Yeniden Başlamak Türkçe Dublaj izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2005 - ABD , Almanya

IMDB Puanı: 7.7/10

Yönetmen: Lasse Hallström

Oyuncular: Morgan Freeman , Jennifer Lopez , Robert Redford , Josh Lucas , Damian Lewis

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?