Zaman Makinesi 1973 izle 2014 yerli tek parça full hd

1.364 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Zaman Makinesi 1973 izle 2014 yerli tek parça full hd

Zaman Makinesi 1973 izle

Tolga baba parası yiyen boş gezenin boş kalfası eğlenceli bir adamdır. Babasının ölümcül bir hastalığa yakalanması üzerine Tolga, babasını ziyaret etmeye gider. Tolga’nın babasıyla konuşmalarında ilginç bir olay yaşanır. Babası ona bir araba bıraktığını ve bu arabayı kullanmasını rica eder. Daha sonrasın’da ölen Babası, Tolga’ya büyük bir mal varlığı bırakmıştır. Fakat Tolga’nın aklı hala babasının bahsettiği arabadır. Arabanın yanına giden Tolga büyük bir merakla arabayı görmeyi arzulamaktadır. Arabayı gördükten sonra eski püskü bir arabayı bir insan neden saklar diye sorar kendine. Arabaya binen Tolga, arabanın ne sırrı olduğunu çözmek için test sürüşüne çıkar. İstanbul’u turlamaya başlayan Tolga bir anda kendini büyük bir akımdan geçerek 1973 yılında bulur. Şaşkınlık içerisinde neler olduğunu anlamaya çalışan Tolga babasının çocukluk zamanına gitmiştir. Dönem’in siyasi anlayışının farklı olmasından yararlanarak insanları çözmeye çalışan Tolga bu yolda tam anlamıyla bir bey efendi olacaktır.
Bu filmin adı “Zaman Makinesi 1973” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Zaman Makinesi 1973 izle (yada) Zaman Makinesi 1973 Tek Parça Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Zaman Makinesi 1973 yerli filmleri izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: IMDB +7 Filmleri, Komedi Filmleri, Yerli Filmleri

Yapım: 2014 - Türkiye

IMDB Puanı: 7.6/10

Yönetmen: Aram Gülyüz

Oyuncular: Gürgen Öz , Seda Bakan , Mustafa Uzunyılmaz , Zihni Göktay , Gülhan Tekin

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?