Başlangıç izle 2010 türkçe dublaj full hd

abet
0
1.699 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Başlangıç izle 2010 türkçe dublaj full hd

Başlangıç izle

Dom Cobb görüp görebileceğiniz en zeki, en yetenekli hırsızdır. Dom Cobb’un özel yeteneği ise insanların rüyalarına girip onların kafalarında’ki bilgileri çalmak. Yeni Dünya’da Dom Cobb’un bu yeteneğini bilen bir kaç kişi vardır. Dom’u tanıyan insanlar onu satınca Dom Dünya’nın en çok aranan insanlarından olmuştur. Dom’un bu yeteneği yüzünden insanlar artık ona daha çok yaklaşmış hatta düşmanları bile olmuştur. Dom bu yeteneği yüzünden hayatını kaybetmiştir ve kaçmak zorunda kalmıştır. Gittiği yer’de kimseyi tanımayan Dom sakin bir hayat sürerken bir iş bulur ve bu iş onu tekrar eski hayatına döndürebilecektir. Dom yetenekli insanlardan oluşan bir gruba dahil olur ve birlikte her şeyi kazanmak için bir işe kalkışırlar. Fakat bu iş diğer işlerden çok zordur ve bu işi başarması imkansız derecesindedir…
Bu filmin adı “Başlangıç” tar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Başlangıç izle (yada) Başlangıç Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Başlangıç Türkçe Dublaj izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2010 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2010 - İngiltere , ABD

IMDB Puanı: 8.9/10

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Leonardo DiCaprio , Marion Cotillard , Joseph Gordon-Levitt , Ellen Page , Michael Caine

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?