Buz Devri 2: Erime Başlıyor Türkçe Dublaj 1080p izle

0
769 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Buz Devri 2: Erime Başlıyor Türkçe Dublaj 1080p izle

Buz Devri 2: Erime Başlıyor izle

Manny, Sid ve gruba yeni katılan Kaplan Diego hep birlikte huzur içinde yaşamaktadırlar. Fakat bir gün buzulların erimesi yüzünden göç etmek zorunda kalırlar ve yola çıkarlar. Yolda Manny kendi cinsinden Ellie ile karşılaşır ve Ellie’ye aşık olur. Elli ailesinin yok olmasından dolayı sıçanlarla büyümüştür ve onlar gibi davranmaktadır. Fakat Manny her şeye rağmen Ellie’ye aşık olmuştur ve onun için elinden geleni yapacaktır. Manny, Sid ve Diego hep birlikte kendilerine yeni bir yaşam alanı ararlarken bu maceraya Ellie ve Crash ve Eddie adındaki kardeşlerde dahil olurlar. Büyük macerada zaman kısıtlıdır çünkü eriyen buzullar bütün her yeri yok etmek üzeredir ve dünya sular altında kalma tehlikesiyle burun burunadır.
Bu filmin adı “Buz Devri 2” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Buz Devri 2: Erime Başlıyor izle (yada) Buz Devri 2: Erime Başlıyor Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Buz Devri 2: Erime Başlıyor Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Animasyon Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2006 - ABD

IMDB Puanı: 7.9/10

Yönetmen: Carlos Saldanha

Oyuncular: Yekta Kopan, Haluk Bilginer, Ayça Bingöl, Peter Desève, Umut Tabak

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?