Çelik Yumruklar izle 2011 türkçe dublaj full hd

abet
1
1.860 views
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Çelik Yumruklar izle 2011 türkçe dublaj full hd

Çelik Yumruklar izle

İnsanlar artık boks yapmayı bırakmışlar onun yerine robotlar yaratarak onları dövüştürmeyi seçmiştir. Charlie gençlik yıllarında dünyanın en iyi boksörleriyle ringde karşılaşmış ve çocuğunu yıkmış bir adamdır. Fakat Charlie boksu bilinmeyen bir sebepten bırakıp ortadan kaybolmuştur. Zaten Charlie kaybolduktan sonra insanlar’da modern çağa ayak uydurarak robotlar yapıp onları ringde dövüştürmeye başlamışlardır. Charlie borçlularından kaçan ve robot dövüşleriyle uğraşan bir adamdır. Charlie’nin bir’de oğlu vardır oğlunun ismi Max’dir. Charlie’nin karısı ölünce oğlu Max ortada bir başına kalmıştır ve Charlie’de onu yanına almak zorunda kalır. Max’in teyzesi Max’i alacağını söyler mahkeme sürecince Charlie ve Max birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu süre’de Charlie robot dövüşlerine Maxi’de götürmek zorunda kalır. Max ve Charlie kısa süre içerisinde robotlar sayesinde çok yakınlaşırlar. Bir gün Charlie ve Max bir robot yapmak isterler ve hurdalığa gizlice girerler. Charlie etrafı kurcalarken Max uçurumun kenarından kayar tam düşeceği sırada çamurların için gömülmüş bir robot tarafından tutulur. Robot antrenman robotu’dur. İsmi’de Adam’dır. Max, Charlie’ye robotu yanlarına alma konusunda büyük ısrarlarda bulunur. Charlie çok zor’da olsa bu robotu almayı kabul eder. Robotu ilk dövüşüne çıkaran Max başarılı olur. Yavaş yavaş bütün müsabakalara girmeye başlayan bu küçük aile ve küçük robot büyük zaferler kazanır. Hugh Jackman’in baş rolünde hazırlanan Çelik Yumruklar filmi’ne ayrılan bütçe oldukça dudak uçuklatıcı biçimdedir.
Bu filmin adı “Çelik Yumruklar” tar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Çelik Yumruklar izle (yada) Çelik Yumruklar Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
HDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Çelik Yumruklar Türkçe Dublaj izle Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2011 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2011 - ABD

IMDB Puanı: 8.3/10

Yönetmen: Shawn Levy

Oyuncular: Hugh Jackman , Evangeline Lilly , Kevin Durand , Anthony Mackie , Hope Davis

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?