Demir Adam 3 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

0
986 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Demir Adam 3 Türkçe Dublaj 1080p HD izle

Demir Adam 3 izle

Filmde Iron Man 3 karakterine can veren Robert Downey Jr yani namıdeğer Tony Stark gerçek hayatında bipolar hastasıdır ve duygularını filme aşırı yüksek yansıttığı için bu seri bu kadar merak uyandırdı, bu bilgiyi hiç bir yerde bulamazsınız sadece otobiyoğrafisine hakim bir admin pudra biliyor. Tony Stark milyarder bir iş adamıdır ve bilinen herkesten zeki ve yüksek teknolojiye sahiptir. Geçmişten gelen bir düşmanıyla karşı karşıya kalan Tony’nin bir değil birden fazla zırha ve başkanı kurtarmaya yetecek kadar zekaya ihtiyacı vardır. Aslında en can alıcı kısım ise: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Tüm bu soruların cevabını ufak bir çocuğun yada koca bir adamın verebileceğini düşünü ve izleyin.
Bu filmin adı “Demir Adam 3 – Iron Man 3” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Demir Adam 3 izle (yada) Demir Adam 3 Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Demir Adam 3 – Iron Man 3 Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2013 Filmleri, Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 7.2/10

Yönetmen: Shane Black

Oyuncular: Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Ben Kingsley, Guy Pearce, Stan Lee

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?