Göç: Tanrılar ve Krallar 1080p Full Türkçe Dublaj izle

0
1.085 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Göç: Tanrılar ve Krallar 1080p Full Türkçe Dublaj izle

Göç: Tanrılar ve Krallar izle

Mısır bir çok insanıyla birlikte zengin bir ülkedir ve ülkeyi firavun yönetmektedir. Firavun ölür ve yerine Ramses adında kafası karışık bir firavun gelir. Ramses ölen firavunun oğludur. Musa adında bir’de ölen firavun’un oğlu gibi sevdiği birisi vardır. Musa diğer soylu insanların aksine çok yetenekli, başarılı ve güçlüdür. Ramses, ölen babasının Musa’yı kendisinden daha çok sevmesini hep kıskanmıştır ve Musayı kardeşi olarak görse’de içinde onunla ilgili kin birikmiştir. Annesinin gazıyla birlikte Ramses bu durumdan hoşlanmaz ve iyice Musa’ya bilenir. Ramses, Musa’nın nasıl ailelerine katıldığını araştırır. Musa’nın aslında aileden hiç kimsenin oğlu olmadığını ve yahudi olduğu anlaşılır. Bu olay’dan sonra Musa, Mısırlıların, Yahudileri köle olarak kullandığı bir çalışma alanına gider. Musa gittiğinde çok yaşlı bir Yahudi köleyle konuşur ve Yahudi, Musa’ya sen buraya aitsin bizim kurtarıcımız olacaksın der. Musa bu lafları unutamaz ve çok şaşırır. Geri Mısır’ın yeni firavunu Ramses’in yanına döner. Ramses ise bir kaç bilgi öğrenir ve Musayı sürgüne yollar. Musa bu yolda 600 bin kişilik bir Yahudi grubuna liderlik edecek ve köle Yahudileri özgülüğüne kavuşturacaktır…
Bu filmin adı “Göç: Tanrılar ve Krallar” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Göç: Tanrılar ve Krallar izle (yada) Göç: Tanrılar ve Krallar Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Göç: Tanrılar ve Krallar Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2014 Filmleri, Dram Filmleri, Tarih Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2014 - ABD , İngiltere , İspanya

IMDB Puanı: 6.9/10

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Christian Bale, Ben Kingsley, Sigourney Weaver, John Turturro, Aaron Paul

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?