Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj Full izle

abet
0
1.128 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj Full izle

Harry Potter ve Ateş Kadehi izle

Her yıl en iyi büyücü okullarının katıldığı prestijli Üç Büyücü Turnuvası düzenlenir. Artık sıra Hogwarts’a gelmiştir ve Dumbledore hazırlıklarını yapar. Bu turnuvaya 18 yaşından küçüklerin girmesi yasak olduğu için Harry ve arkadaşları katılamazlar. Fakat birisi Harry Potter’ın ismini yazarak katılımcıların arasına Harry’ide dahil ederler. Dumbledore, Harry’nin katılmasına izin vermese’de diğer okullar kuralların bozulmaması için Harry’ide yarışa dahil etme konusunda Dumbledore’yi ikna ederler. Harry artık bir yarışçıdır ve yarışlara hazırlanmaya başlar. Aynı zaman’da Harry okulda’ki garip olayları ve gördüğü rüyalarını yorumlamaya çalışmaktadır. Lord Voldemort’un geri döndüğünü gören Harry bu durumu kimseye söylemeyip kendi için yaşasa’da yarışlar onun için çok büyük tehlike arz etmektedir. Çünkü Harry, Lord Voldemort’un geri dönmesi için gereken malzemelerden birisidir.
Bu filmin adı “Harry Potter” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter 4 izle (yada) Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Ateş Kadehi Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2005 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.3/10

Yönetmen: Mike Newell

Oyuncular: Emma Watson, Robert Pattinson, Daniel Radcliffe, Gary Oldman, Rupert Grint

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?