Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj HD izle

abet
0


907 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj HD izle

Harry Potter ve Azkaban Tutsağı izle

Hogvars büyücülük ve cadıcılık okulunda ki ikinci senesinide bitiren Harry Potter, Sırlar odasının kaderini belirmeiş ve Tom Riddle’nin hayaletini yok edip koca yılan vasiliyi öldürmüştür. Tüm bunları tabiki tek başına yapmadı. Godrik Grofindor’un kılıcı sayesinde sonsuz güce bir anlık ulaşabildi. Okulun yaz tatili döneminde tekrar Londra’ya Dursle’lerin teyzesinin evine dönen Harry evdekilerin resmen hizmetçisi konumuna düşmüştür. 18 yaşına kadar okul dışında büyü yapması yasaktır ve yaptığı taktirde okuldan atılması gerekir. Tam bu sırada Marge hala Daglinin halası, çıkagelir ve Harry’i sinirlendirir. Koca kadını balona çeviren Potter okuldan atıldığı mektubunu alır ve gece gece yola çıkar. Bakan ile görüşen Harry Potter okuldan atılmadığını öğrenir ve yeni seneye tekrar başlar. Hogvars büyücülük ve cadıcılık okulunda bu sene çok tuhaf olaylar gerçekleşmektedir. Gerçekte babasının arkadaşı olan ve aynı zamanda vaftiz babası Sirius Black başta Potter’in peşinde de gözükse aslında onu koruyup kollamanın derdindedir. Harry Potter tüm bunları yaparken elbette tek değildir. Hayatta en iyi dostları olan Hermonie ve Ron tüm bunlar olurken olayları anlaşamaya çalışacaktır.
Bu filmin adı “Harry Potter 3” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter ve Azkaban Tutsağı izle (yada) Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Azkaban Tutsağı Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2004 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.8/10

Yönetmen: Alfonso Cuarón, Steve Kloves

Oyuncular: Emma Watson, Daniel Radcliffe, Gary Oldman, Rupert Grint, Alan Rickman

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?