Harry Potter ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj Full HD izle

0
1.100 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj Full HD izle

Harry Potter ve Felsefe izle

Muhteşem bir kitaptan esinlenilerek beyaz perdeyle ilk olarak 2001 yılında izleyiciyle buluşmuştur. Harry teyzesi ve onun kocasıyla aynı zamanda kötü karakterli oğulları Dagli ile birlikte yaşamaktadır. Londra’nın sokaklarında gezerken kendisinin bile farkında olmadığı yeteneklerini keşfedecektir. Yaşı 12 olduğunda Hogvars büyücülük ve cadıcılık okulundan aldığı bir mektupla tüm gerçeği öğrenmeye başlayacaktır. Rubeyus Hagrid ona yavaş yavaş tüm gerçeği anlatmaya başlamıştır. Ailesinin karanlık büyücü Lord Voldemort tarafından katledildiğini öğrendiği andan itibaren karanlık lordun başı onunla beladadır. Üstün başarısı ve yetenekleri sayesinde sürekli ön planda olan Harry yakın arkadaşlık kurduğu Hermonie ve Roon ile birlikte sıkı arkadaşlık kurmuştur. Bu üçlü 8 filmin sonuna kadar birbirlerine sım sıkı bağlanacak ve tüm zorluklara göğüs gerecektir.
Bu filmin adı “Harry Potter 1” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter ve Felsefe Taşı izle (yada) Harry Potter ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Felsefe Taşı Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2001 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.5/10

Yönetmen: Chris Columbus

Oyuncular: Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alan Rickman, Bonnie Wright

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?