Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj Full HD izle

abet
0
1.379 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj Full HD izle

Harry Potter ve Melez Prens izle

Hogwarts Büyücülük okulu artık eskisi kadar güvenli değildir çünkü Lord Voldemort karanlık güçleriyle birlikte büyük saldırılar düzenlemektedir ve her gün Hogwarts’ın müdürü Dumbledore’yi öldürmek için okuldan bir öğrenciye kan yemini ettirmektedir. Okuldaki saldırıların arttığı sırada Harry Potter ve ekibi yine rahat duramazlar ve olaya dahil olurlar. Severus Snape ise melez prens olduğunu söyleyerek Lord Voldemort’un istediği Mürüver Asayı sahibinden yani Dumbledore’den almak için harekete geçer. Dumbledore’yi öldüren Severus Mürüver Asa’yı alır ve Lord Voldemort’a verir. Harry ve arkadaşları ise bu durum için yas tutarlar ve intikam için hazırlıklarına başlarlar. Okulda ise bin bir türlü olay dönmektedir. Ron aşık olduğu kızların yüzünden hastalıklar geçirir. Harmony, Ron’a aşık olduğunu fark eder ve aşk acısı çeker. Harry ise okula katılan Horace’dan aklındaki anıları almak için büyük çaba sarf etmektedir. Çünkü Lord Voldemort yıllar önce ruhunu 8 parçaya bölmüştür ve bu durumu istemeden Horace, Voldemort’a söylemiştir. Dumbledore ve Harry ise anıları almanın peşine düşerler.
Bu filmin adı “Harry Potter 6” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter ve Melez Prens izle (yada) Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Melez Prens Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2009 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.2/10

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Helena Bonham Carter, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alan Rickman

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?