Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle

abet
0
1.224 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 izle

Harry Potter, Ronald Weasley, Hermione Granger Lord Voldemort’un bedenini parçalar halinde ayırdığını öğrenirler. Voldemort kehanetin haberini Snape’ten aldıktan sonra kehanetin Neville Longbottom ya da Harry Potter’dan bahsettiğinin farkına varır. Her ikisi de Temmuz ayının sonunda doğmuştur. Her ikisinin de ailesi Zümrüdüanka Yoldaşlığındadır ve Voldemort’un elinden üç kez ucu ucuna kurtulmuşlardır. Voldemort kehanetin Harry’den bahsettiğine karar verir. Saf kan olan Neville’i değil, belki de kendinden bir şeyler bulduğu melez Harry’yi seçer. Harry’nin ailesini öldüren Voldemort sıranın Harry’e geldiğinde tam Harry’i öldürecekken, Harry’nin annesi Lily Potter’ın oğluna Sevgi büyüsü yapmıştır ve Voldemort, Harry’e saldırdığında büyü geri tepmiştir ve Voldemort ölümle karşı karşıya kalmıştır o anda Voldemort tutunacak birisini bulamayınca Harry’e tutunur ve Harry’de, Voldemort’un hortkuluklarından birisi olmuştur ve en sonunda Harry’ninde ölmesi gerekmektedir.
Bu filmin adı “Harry Potter 7” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 izle (yada) Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 1 Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2010 Filmleri, Aile Filmleri, Fantastik Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2010 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.3/10

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Helena Bonham Carter, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alan Rickman

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?