Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle

abet
0
1.108 views
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Dublaj izle

Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 izle

Harry Potter, yaşamasının neden bu kadar önemli olduğu nedenini öğrenmiş ve diğer büyücülerle birlikte Hogwarts okulunun hem içinde hem’de dışında Voldemort güçleriyle savaşmaya başlar. Harry Potter, Voldemort’un vücudunu 8’e parçaladığının farkındadır ve bu parçalardan birisi’de kendisi ve Voldemort’un yılanı Nagini’dir. Naginiyi öldürme işini Ron ve Hermonie üstlenirken Voldemort’u yok etme işi ise Harry Potter’a kalmıştır fakat savaş iyice kötüye doğru gitmektedir ve bir sürü iyi büyücü acılar içinde can vermeye devam etmektedir.
Bu filmin adı “Harry Potter 8” anahtar kelimesiyle sitemize ulaşmaktasınız. Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 izle (yada) Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full HD seyredin.
FullHDizleten.com Sitemizden 1080p ve 720p seçenekleri ile Harry Potter ve Ölüm Yadigarları Bölüm 2 Türkçe Dublaj Full HD seyredebilirsiniz. Siz değerli izleyicilerimize iyi seyirler dileriz.

Tür: 2011 Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmleri, IMDB +7 Filmleri, Macera Filmleri, Top +250 Filmleri, Türkçe Dublaj Filmleri

Yapım: 2011 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.6/10

Yönetmen: David Yates

Oyuncular: Helena Bonham Carter, Emma Watson, Daniel Radcliffe, Rupert Grint, Alan Rickman

Ekleyen:

Pudra (Bize destek olmayı unutmayın!)
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?